הריון ולידה

בעולם שבו כמעט הכל הפך ל"אינסטנט" והווירטואלי קבל תפקיד מרכזי, אנו בנועם רוצים לאפשר לך לעצור לרגע ולהבין שתהליך ההיריון הוא לא רק בדיקות ואבחונים ולהזכיר לך כי חשוב שתתחברי רגשית, באופן מלא אל הגוף שלך ואל התינוק הגדל בתוכך. נועם, הוקם במטרה להנגיש לך מקום של רוגע, שלווה ואיחוד, איחוד עם עצמך, עם הבטן הצומחת, עם הרך הנולד ועם ההורות. המקום פועל בגישה הטבעית ונותן מענה להורים והילדים הרכים, אשר רוצים לחוות ביחד את תהליך ההתפתחות: הן התפתחותה של ההורות והן התפתחותו של הילד. נועם, בית מבטן עד ילדות, מציע מגוון רחב של פעילויות בתחומים שונים:

היריון ולידה ואחריה הורות וילדות

בכל אחד מהתחומים תוכלי למצוא מבחר חוגים וסדנאות המשקפים את גישתנו הטבעית, ההתפתחותית והחווייתית. אנו בנועם מאמינים כי שילוב הגישות והעולמות יכול ליצור עבורך ועבור משפחתך שינוי משמעותי וערכים מוספים לחיים מאושרים יותר. אנו מזמינים אותך להצטרף אל נועם עם הבטן הצומחת ולצמוח על ילד.

קורס הכנה ללידה- מעבר למידע המעשי על תהליך הלידה עצמו, בנועם שמים את השינוי בפוקוס ומעניקים כלים להתמודד עמו: נותנים מקום גם לאבא ולרגשותיו, מתמודדים עם השינוי בפרספקטיבה של האם, האב והזוג, מתמודדים עם הפחדים מהלא נועד ומסייעים בחיבור הרגשי שלך לתהליך ההיריון והלידה.

קטגוריות הקורסים: